Apie mus

Mūsų istorija

ProHaus – žvilgsnis į ateitį

„ProHaus“ didžiausias privalumas – komandos nariai, kurie statybų srityje darbuojasi jau daugiau nei 15 metų. Po šios srities studijų universitete susibūrusių bendraminčių sėkmės formulė – kliento svajonės ir atsakingumo idėja. Į kiekvieną klientą žiūrėdami kaip į patį svarbiausią, „ProHaus“ komandos nariai savo klientui suteikia laisvę kūrybai ir padeda įgyvendinti projektus nuo pirmųjų kontūrų ant popieriaus lapo, reikiamų dokumentų sutvarkymo iki projekto užbaigimo ir garantinių darbų vykdymo. Įmonė augo, jungėsi su partneriais, išlaikydama pamatinius principus – statybos darbus atlikti kokybiškai, suplanuotais terminais, neslepiant mokesčių, neišpučiant kainos ir tausojant gamtą. Ši atsakomybė, rūpestis kiekvienu klientu ir kruopšti meistrystė užtikrino ne tik „ProHaus“ augimą, bet ir padėjo pelnyti nacionalinį pripažinimą. 2017 metais komandos nariai apdovanoti naujienų portalo „Verslo žinios“ ir „Rekvizitai.lt“ sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2017“. Išlikti priekyje padeda ne tik atsakingai vykdomi projektai, bet ir nuolatinis tobulėjimas savo srityje, domėjimasis naujausiomis tendencijomis ir technologijomis, o taip pat dalijimasis savo patirtimi įvairiose konferencijose bei parodose.

Mūsų komanda

GRAŽVYDAS

Strategija
Kiekvienas klientas mums yra svarbiausias, nes patenkintas klientas – geriausias įvertinimas. Jo svajonės ir poreikiai, kad ir kokie skirtingi, yra mūsų rūpestis.

TOMAS

Organizacija
Kruopštus darbų organizavimas – kokybės ir savalaikiškumo garantas. Patirtis ir žinios padeda numatyti visus klausimus iš anksto, o darbų vykdymą paverčia sklandžiu ir greitu procesu su puikiu rezultatu.

AISTĖ

Sąmatos
Klientas turi žinoti ir matyti už ką moka – ar tai būtų darbai, ar statybinės medžiagos. Gebėjimas pasakyti kainą prieš pradedant projektą – svarbi detalė, padedanti klientui sėkmingai įgyvendinti savo projektą.

JUSTINAS

Preciziškumas
Jaukumą ir namų atmosferą sukuria tik profesionaliai ir kruopščiai sukurtas interjeras. Čia svarbus kiekvienas milimetras, kiekviena spalva, kiekviena detalė ir  kiekviena medžiaga.