Apdailos darbai

Vidaus apdailos darbai yra neatsiejama Jūsų būsto, biuro ar kitų patalpų įrengimo dalis. Siūlome visus apdailos darbus susijusius su erdvių, interjero įrengimu patikėti mums. Atliekame visus darbus nuo projekto parengimo iki jo įgyvendinimo ir priežiūros.

vidaus apdailos darbai

KIEK KAINUOS STATYBOS IR APDAILOS DARBAI?

PASISKAIČIUOKITE PRELIMINARIĄ PASTATO KAINĄ

Kai yra kalbama apie biuro, komercinių patalpų ar individualių namų įrengimą, didelis dėmesys turi būti skiriamas tinkamos patalpų atmosferos sukūrimui. Skirtinga patalpų paskirtis reikalauja skirtingo požiūrio, todėl statybų konsultacijos, kurias siūlo ProHaus, gali padėti teisingai įvertinti vidaus ir išorės apdailos darbų pobūdį bei pagreitinti su apdailos darbais susijusių sprendimų priėmimo procesą.

Pagal Jūsų poreikius ir turimą biudžetą galime pasiūlyti vieną iš trijų vidaus apdailos lygių: Ekonominis, Premium ir Lexury.  Pasirenkant bet kurį į šių lygių, vidaus apdailos svarba atsiremia į ilgalaikiškumą, todėl apdailos darbai yra atliekami naudojant tik kokybiškas ir jau patikrintas priemones.

ProHaus komandos patirtis leidžia suteikti kokybės garantą bei užtikrinti kad Jūsų investuoti pinigai pavirs į inovatyvius ir drąsius sprendimus bei optimalų rezultatą.

KODĖL APDAILOS DARBAMS RINKTIS PROHAUS?

  • Mūsų patirtis ir patarimai leis maksimaliai sumažinti Jūsų statybos darbų ar remonto išlaidas
  • Jums neteks ieškoti atsakymų į daugybę iškilusių sudėtingų klausimų, mes tai padarysime už Jus
  • Interjero ir visiems kitiems statybos darbams yra suteikiama garantija!
  • Mūsų patarimai dizaino ir interjero įrengimo klausimais padės Jums sukurti tinkamą ir stilingą aplinką, tinkamą atmosferą Jūsų patalpoms, būstui, biurui ar kitai erdvei
  • Kokybiškai atlikti darbai tampa mūsų įmonės vizitine kortele, todėl mes itin kruopščiai atliekame visus mums pavestus darbus

APDAILOS DARBAI | PORTFOLIO

NORITE GAUTI DAUGIAU INFORMACIJOS?