Skaičiuoklė

SUŽINOKITE, KOKIA BUS JŪSŲ NAMO STATYBOS KAINA

Individualaus namo statybos kaina susideda iš daug skirtingų kintamųjų. Siekiant sklandaus statybų proceso, prieš pradedant darbus labai svarbu numatyti namo statybos kainą, į kurią turi įeiti tokie sprendimai, kaip namo plotas, aukštų skaičius, stogo danga, fasado ir vidaus apdaila, langų ir durų tipas. Taip pat labai svarbu numatyti ar name bus rūsys, kondicionavimas, rekuperatorius, kokia šildymo sistema bei elektros instaliacija bus naudojama.

Mes pateikiame skaičiuoklę, kurią naudodami galėsite numatyti, kokia yra preliminari Jūsų planuojamo namo statybos kaina atsižvelgiant į išvardintas namo dedamąsias dalis.

ProHaus komanda yra pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus individualių ar komercinių pastatų statybos ir apdailos darbų klausimus. Paskaičiuokite, kiek Jūsų svajonių namas kainuos. Parašykite mums – leiskite įgyvendinti Jūsų svajonę!

Jei ši skaičiuoklė neatitinka Jūsų projekto vizijos, susisiekite su mumis asmeniškai ir mes Jums suteiksime statybų konsultaciją bei atsakysime į Jūsų klausimus!

namo statybos kaina

REKOMENDACINIO POBŪDŽIO SKAIČIUOKLĖ

Įveskite gerbūvio plotą arais
Total

Skaičiuoklės kaina turi būti tikslinama pagal techninį projektą

PORTFOLIO