“ProHaus” lankosi BAU 2019 parodoje.

,,ProHaus” komanda  dalyvauja ir semiasi naujovių ne tik  Lietuvoje vykstančių konferencijų, parodų ar seminarų metu, bet ir mielai keliauja pasidomėti naujovėmis į kaimynines šalis. Domėtis, kas nauja, yra vienas iš svarbiausių įmonės tikslų.

2019 metais įmonės ,,ProHaus” komanda lankėsi parodoje ,,BAU”, kuri įvyko Vokietijoje. ,,BAU” – viena didžiausių statybos parodų Europoje. Paroda vyksta kas dvejus metus Miuncheno mieste. Šių metų ,,BAU” tematika buvo labai įvairi: nuo objekto architektūros naujovių iki naujausių statybinių medžiagų tendencijų. Pasaulio rinkos lyderiai, patikrintos mažos įmonės bei novatoriški naujokai pristatė savo išbandytus, kokybiškus ir naujausius produktus.

Mada statybų sektoriuje, kaip ir aprangoje, yra nuolat besikeičianti. Mūsų įmonės komanda susipažino su pačiomis naujausiomis 2019 metais į rinką tiekiamomis statybinėmis medžiagomis. ,,ProHaus” komandai aktualiausios parodos temos: statomų objektų išorės ir vidaus spalvos, dizainas, statybinės medžiagos, architektūros naujovės. Taip pat komanda domėjosi šildymo sistemomis ir kitomis aktualiomis temomis, kurias įmonė žada pritaikyti naujai statomuose objektuose.

Mūsų, komandos ,,ProHaus” domėjimasis naujovėmis bei jų įdiegimas veda į priekį ir padeda siekti pačių geriausių rezultatų, nes mūsų statomuose objektuose mes stengiames pritaikyti, tai kas nauja ir šiuolaikiška sako įmonės vadovas T. Draudvila